Dijital Katalog
& e-Dergi, e-Kitap

Dijital Katalog

İlk dijital kataloğumuzu 2006 yılında tasarlamıştık. Hazırladığımız etkileşimli CD bilgisayara takıldığında karşınıza çıkıyordu. O günden bu yana, basılı kaynakların dijital ortama aktarılması ve kitap hissi veren bir deneyimle okunması konusunda çok çeşitli çalışmalar yaptık. Bu konuda edindiğimiz tecrübeyle, sizin basılı kaynaklarınızı ve dijital ortamdan hazırlanmış içeriklerinizi güvenli bir şekilde web ortamına aktarabiliriz.

Önce Güvenlik

Dergi, kitap ya da kataloglarınız için güvenliği önemsiyorsanız doğru yerdesiniz.
Dijital ortamda yayınladığınız içeriğin sadece yetkilendirdiğiniz kişiler (örneğin, ürünü satın alan kişiler) tarafından erişilebilir olmasını, anonim erişime kapalı olmasını sağlıyoruz.

Güvenli Dijital Katalog
Dijital Kitap Oluşturma

Kolayca dijital kitap oluştur, güncelle

Dijital kitap, dergi ya da kataloğunuzu kolayca oluşturabilir ve istediğiniz zaman güncelleyebilirsiniz.

Dijital kitabınızı video ve ses dosyalarıyla da zenginleştirebilirsiniz.
Örnek e-Dergi

Tüm dijital kitaplarınız bir arada

Tüm dijital kitap, dergi ve kataloglarınızı farklı kategoriler altında kullanıcılarınıza sunabilir, bu dijital kaynakların satışını gerçekleştirebilirsiniz.
Örnek Dijital Kütüphane

Dijital kütüphane
Yazılım Çözümleri

Size özel yazılım çözümleri

Yaklaşık 20 yıldır çok çeşitli ihtiyaçlara yönelik web tabanlı projeler hazırladık, önemli tecrübeler edindik. Bu tecrübelerle, özellikle Microsoft.NET teknolojileri ve SQL Server konusundaki yetkinliğimizle size özel yazılım çözümleri üretiyor, işlerinizi hızlı, güvenli ve ölçülebilir şekilde web ortamına taşıyoruz.

Dijital dergi ve kitap

Kitap, dergi ve kataloglarınızı dijital ortama güvenli bir şekilde aktarmanızı ve sadece istediğiniz kişilerle paylaşmanızı sağlıyoruz.
Firmanızın çalışma sistemi doğrultusunda oluşturulmuş farklı üyelik senaryoları doğrultusunda üyelerinize sunabileceğiniz ya da eğer isterseniz anonim erişime açık olarak web sitenizde yayınlayabileceğiniz e-Kitap, e-Dergi çözümleri sunuyoruz.
Üstelik çok sayıda platform ve cihaz alternatifine uygun ayrı ayrı uygulamalar hazırlamak yerine web uygulamanız üzerinden tüm cihazlarla uyumlu bir dijital dergi, dijital kitap deneyimi.

Dijital Dergi
Hakkımızda

Butik Web Ajansı

Üstlendiğimiz projeleri butik hizmetler kapsamında değerlendiriyor ve hazırladığımız güçlü ve projeye özel altyapılarla müşterilerimize daima sorunsuz hizmet sunmayı hedefleyerek 2004 yılından bu yana edindiğimiz tecrübeyle ve ilk günkü heyecanımızla çalışıyoruz.

Hangi ölçekte olursa olsun, tüm çalışmalarımızda öncelikli amacımız Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti olmuştur. "Daha çok müşteriye erişme" hedefini hiçbir zaman "mevcut müşterilerin taleplerini karşılama" işinden daha öncelikli görmeyen SafranNET, yoluna %100 müşteri memnuniyeti ile devam etmektedir.

about-image
Müşteri Yorumları

Bizi Müşterilerimize Sorun

Safrannet ile yaklaşık 15 yıldır çalışıyoruz. İşinin kalitesinden ve özverili yaklaşımından son derece memnunuz. Güvenilir, kaliteli ve dürüst hizmet beklentisi olan herkese kesinlikle tavsiye ederim.
(...)

Engin Küreli

Hot English Dergisi

2007'den bugüne kadar sizinle çalışmış olmaktan, 15 yıl gibi uzun sürede işbirliğiniz icin özverili desteğiniz için son derece memnunum. Her şey için sonsuz teşekkür ederim
(...)

Ali İşcan Sancak

Elfsan Fuar

SafranNET ile tanışıklığımız 10 yılı aşkın süredir devam etmekte olup her yıl yapılanmamızda ve yenileme sürecinde bize çok büyük katkıları olmuştur. Bu süreç iş gücümüzü ve hitap ettiğimiz kitleyi her zaman etkilemeyi başarmıştır.
(...)

Hasret Atıkara

Karakter Atölyesi

Bize Ulaşın

Birlikte
yeni bir proje başlatalım.