name="ctl00" method="post" action="Default.aspx?SayfaId=61" id="ctl00">

Web Sitesi Tasarımı, Site Yönetim Paneli, e-Dergi, Dijital Katalog
Muhasebe Programı Entegrasyonu, Firma Rehberi

Servis Sağlayıcı: SafranNET
Müşteri: ……
 
SÖZLEŞME MADDELERİ
 

Madde 1. Servis sağlayıcı tarafından Müşteriye sağlanacak hizmetler:

--Projeye göre değişmektedir--

Madde 2. Müşteri, tüm servisleri yasalar çerçevesinde kullanır.

Madde 3. Servis Sağlayıcı, Müşteri’nin servisleri kullanımından veya hatalı kullanımından, elektronik posta ile alınan ya da gönderilen bilgi, resim, yazı vs.den doğan ve doğacak olan maddi manevi zararlardan dolayı sorumlu tutulamaz. Üçüncü kişilerin uğrayacağı zararlardan dolayı sorumluluk Müşteri’ye aittir.

Madde 4. İnternet bir medya ortamı olduğundan Müşteri, sitede yayınlanmasını talep ettiği verilerinde gizli veya kişisel unsurlar olmamasına dikkat etmelidir. Aksi halde doğabilecek sorunlardan Servis Sağlayıcı yükümlü değildir.

Madde 5. Servis Sağlayıcı, web sitesinin çalışır tutulması, müşterinin web sitesinin güvenliğinin sağlanması ve verilerin her ay yedeklenmesi için gerekli önlemleri almakla yükümlüdür. Bununla birlikte; siteye zarar verme amaçlı saldırılar, web sunucusunda ya da web sunucusunun barındırıldığı bilgi merkezinde oluşacak yazılımsal ya da fiziksel sorunlar, internet servis sağlayıcısından kaynaklanan bağlantı problemleri gibi durumları ve bu durumlar sonucunda oluşacak veri kayıplarını tamamen engellemek günümüz teknolojisiyle mümkün değildir. Bu gibi durumlarda sitenin yayınında meydana gelebilecek aksamalar ve veri kayıplarından Servis Sağlayıcı sorumlu değildir.

Madde 6. Servis Sağlayıcı, alan adı tescili ve barındırma hizmetlerini sektörde kendini kanıtlamış başka sağlayıcı firmalardan satın almaktadır; Bu firmalardan kaynaklanan hatalardan Servis Sağlayıcı sorumlu değildir.

Madde 7. Servis Sağlayıcı, yapılan sözleşmede belirtilen işlemleri zamanında yapmakla yükümlüdür.

Madde 8. Bu web sitesinde Servis Sağlayıcı tarafından oluşturulmuş tüm içerik; metin, grafik, logo, resimler, fotoğraflar, şekiller, teknik ve bilimsel çizimler, sesli ve sessiz klipler, animasyon, video ve müzik kayıtları, program kodları; dış görünüm, dizayn, sistem ve teknik unsurlar; sitenin toplama, düzenleme ve montaj bazında içerik derlemelerinin tamamı; endüstriyel tasarımlar ve bunlara bağlı her türlü haklar dahil olmak üzere yalnızca Servis Sağlayıcıya aittir. Bu unsurlar Servis Sağlayıcının yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen, doğrudan veya dolaylı olarak aynen ya da başka bir şekilde kullanımı, iktibası, kopya edilmesi, çoğaltılması, değişiklik yapılması, depolanması, başka bir bilgisayara yüklenmesi, postalanması, dağıtımı, nakli, tekrar yayınlanması, teşhiri, uyarlanması, işlenmesi, temsili, ticari amaçla elde bulundurulması, satılması veya yukarıda sayılan fiillerin teşvik edilmesi, yapılmasının kolaylaştırılması yasaktır.

Madde 9. Servis Sağlayıcı herhangi bir yasal ve idari isteğe yanıt vermek için her türlü bilgiyi açıklamak hakkını her zaman saklı tutar ve bundan doğacak tazminat taleplerinden sorumlu değildir.

Madde 10. Müşteri, Madde 1’de belirtilen özelliklerdeki hizmet karşılığında vergiler hariç ….TL ödemeyi kabul eder.

Madde 11. Web sitesinin yayınının ve Site Yönetim Panelinin Müşteri tarafından kullanımının sürdürülmesi için sözleşme bitiminden itibaren vergiler hariç …TL sözleşme yenileme ücreti ödenmelidir.

Madde 12. Müşteri, ödemelerini belirlenen zamanda yapmalıdır. Ödemelerin zamanında yapılmaması durumunda, Servis Sağlayıcı, Müşteri’nin hesabını kapatma ve sözleşmeyi fes etme hakkını saklı tutar.

Madde 13. İş bu sözleşme ... sayfa ve ... maddeden ibarettir ve tarihi ile başlar, tarihine kadar geçerlidir.

name="ctl00" method="post" action="Default.aspx?SayfaId=61" id="ctl00">

Sorunsuz & Size Özel

İhtiyaçlarınıza göre üretilmiş bir web sitesi arıyorsanız, hayal ettiğiniz işlevleri sitenize kazandırmak üzere buradayız.

name="ctl00" method="post" action="Default.aspx?SayfaId=61" id="ctl00">

SafranNET İnternet Hizmetleri 2004-2017

Web Sitesi Tasarımı, Site Yönetim Paneli, İçerik Yönetim Sistemi, E-Ticaret Sitesi, Arama Motoru Optimizasyonu

e-Dergi, Özel Yazılım, Dijital KatalogMuhasebe Programı Entegrasyonu, Firma Rehberi

SafranNET