name="ctl00" method="post" action="Default.aspx?SayfaId=60" id="ctl00">

Web Sitesi Tasarımı, Site Yönetim Paneli, e-Dergi, Dijital Katalog
Muhasebe Programı Entegrasyonu, Firma Rehberi

name="ctl00" method="post" action="Default.aspx?SayfaId=60" id="ctl00">

Sıkça Sorulan Sorular

Web Sitesi Fiyatlarınız Nedir?

Bilgi için bakınız: Web Sitesi Fiyat Teklifi 

Web Siteleri İçin Aylık/Yıllık ücretler var mı?

Hazırlanan her web sitesi için, barındırma (hosting) ve alan adı (domain) tescili maliyetleri dolayısıyla mutlaka periyodik ödelemer yapılması gerekir. Bu durum, özgün bir alan adına ve web alanına sahip tüm web siteleri için böyledir ve fiyatları hemen hemen tüm firmalarda aynıdır. Bu standart ücretler dışında müşteriye sağlanan başka hizmetler varsa, servis sağlayıcı firma sağladığı hizmetler doğrultusunda periyodik olarak ücretlendirme yapmaktadır.

SafranNET olarak hazırladığımız web sitelerinde yıl boyunca verilen hizmetlerin kapsamına göre çeşitli ücretler almaktayız. Bu sağlanan hizmete bağlı olarak değişmektedir.

Müşterimizin isteği doğrultusunda web sitesini paket program olarak teslim etmemiz de mümkündür. Bu durumda aylık/yıllık bir ücret talep edilmez, müşteri web sitesini bütçesine uygun herhangi bir sunucuda barındırabilir.

Web Sitesini Kendi Sunucumuzda Barındırabilir miyiz?

Müşterimiz isterse web sitesinin kaynak kodlarını alabilir. Özel yazılımlar içermeyen HTML tabanlı sitelerde bu seçenek ek bir ücret gerektirmez. Fakat özel yazılımlar içeren sitelerin -örneğin hazırladığımız yönetilebilir sitelerin- kaynak kodları ek ücrete tabidir.

Web Sitelerinin Kaynak Kodları Müşteriye Veriliyor mu?

Müşterimiz isterse web sitesini kendi belirleyeceği bir sunucuda barındırabilir. Özel yazılımlar içermeyen HTML tabanlı sitelerde bu seçenek ek bir ücret gerektirmez. Fakat özel yazılımlar içeren sitelerin -örneğin hazırladığımız yönetilebilir sitelerin- paket program haline getirilerek müşteriye teslim edilmesi ek ücrete tabidir.

Web Sitesine Bağlı E-Mail Hesapları İçin Ücret Ödeniyor mu?

Web Sitesi barındırma hizmetiyle birlikte mail hesapları da ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Bununla birlikte, mail hizmetini çok yoğun kullanan firmalar daha yüksek kapasiteli mail hizmeti satın almak isteyebilirler. Bu özel e-mail hosting hizmeti ücrete tabidir. Müşterimiz istediği herhangi bir firmadan mail hizmeti alıp kullanabilir, bu hizmetin farklı bir sunucuda bulunması sitenin çalışmasını ya da mail hesapların çalışırlığını etkilemez.

Hotmail, ve Gmail ile ücretsiz e-posta hizmeti veren Microsoft®, Google® gibi firmalar da kurumsal mail hosting hizmeti sunmaktadır. İsteyen müşterilerimize Hotmail ya da Gmail üzerinden mail hizmeti de sağlanmaktadır. Ücretler için ilgili firmaların web sitelerine bakılabilir.


Bilgi almak istediğiniz konular için bize iletişim sayfamızdaki formdan ulaşabilirsiniz.

name="ctl00" method="post" action="Default.aspx?SayfaId=60" id="ctl00">

Sorunsuz & Size Özel

İhtiyaçlarınıza göre üretilmiş bir web sitesi arıyorsanız, hayal ettiğiniz işlevleri sitenize kazandırmak üzere buradayız.

name="ctl00" method="post" action="Default.aspx?SayfaId=60" id="ctl00">

SafranNET İnternet Hizmetleri 2004-2017

Web Sitesi Tasarımı, Site Yönetim Paneli, İçerik Yönetim Sistemi, E-Ticaret Sitesi, Arama Motoru Optimizasyonu

e-Dergi, Özel Yazılım, Dijital KatalogMuhasebe Programı Entegrasyonu, Firma Rehberi

SafranNET